Watch Cooking Channel

The Secret to a Perfect Omelet

Omelets are a simple idea, but they’re not always easy to execute. Bobby Flay, possibly one of the world’s foremost omelet authorities, shows you how to nail the technique and presentation:

More Tips on Cooking Everything

Tags:

Comments (48)

  • melisa posted 04/12/2014

   Dünya yapılan üretimlerin hemen hepsi insan gücü ile yapılmaktadır. Bu sebeple iş dünyasında beden gücü son derece önemlidir. İş yaşamının temellerini de erkek ve kadın çalışanlar oluşturmaktadır. Dünya da çok farklı sayıda iş şekli bulunmaktadır. Ülkemiz her alanda üretim gerçekleştirebilecek kapasiteye sahiptir. Bu sebeple Uluslar arası ekonomi alanında Türkiye önemli bir yere sahiptir. Ekonomi alanında yaşanan gelişme son dönemlerde kadın ve erkek istihdamı yansımamaktadır.

  • nisa posted 04/12/2014

   Ülkemizde farklı iş alanlarında çalıştırılacak bay ve bayan eleman arayan kuruluş sayısı oldukça fazladır. Bu kuruluşların eleman alımı sırasında belirlediği bazı kıstaslar vardır. Bu kıstasları yerine getiren kişiler istihdam edilmektedir. Eleman alacak firmaların işçi bulma konusunda yaptığı çalışma şekli ise gazetelere veya televizyon ekranlarına verilen eleman alımı olmuştur. Bunun dışında birçok firma çalıştıracak eleman bulma konusunda kullandığı bir diğer yöntem ise internet adresleridir.

  • cagla posted 04/12/2014

   Günümüz modern dünyasında büyük bir hız ile gelişmekte olan teknoloji, insanlar çok fazla masa başına bağlıyor ve kent yaşamında çok daha fazla sorunlar yaşamasına neden oluyor. Bu noktada da insanların fiziki açıdan rahatlaması ve daha dinamik bir hale gelmesi için kesinlikle harekete ya da spora ihtiyaçları bulunmaktadır. Ancak tamamen betonlaşmakta olan ve yeşil alanların neredeyse yok olmakta olduğu günümüz modern dünyasında profesyonel düzeyde sunulmakta olan masaj hizmetleri oldukça büyük bir avantaj sağlıyor.

  • hatice posted 04/12/2014

   Bu noktada da özellikle ülkemizin en gelişmiş kentlerinden bir tanesi olan Ankara’nın hızlı, yorucu ve stresli yaşantısı içerisinde insanların kendilerini daha iyi ve daha rahat hissedebilmeleri konusunda masaj teknikleri, oldukça büyük yarar sağlamaktadır. Günümüzde profesyonel düzeyde sunulmakta olan Ankara Çankaya masaj hizmetleri sayesinde, Ankara gibi hızlı yaşam koşuşturması içerisinde var olan yorucu ve stresli yaşamdan biraz olsun kurtulabilmeleri ve kendilerini daha iyi hissedebilmeleri konusunda daha iyi sonuçlara ulaşabilmeleri için masaj hizmetleri, profesyonel düzeyde sunulmaktadır.

  • hasan posted 04/12/2014

   Ankara Çankaya masaj hizmetleri kapsamında tamamen profesyonel ve temiz ortamlar içerisinde alanlarında uzman ve masaj eğitimi almış olan sertifikalı masözler tarafından profesyonel düzeyde ve kaliteli bir masaj hizmeti sunuluyor. Bu sayede de günün tüm olumsuz ve stresli durumlarından uzaklaşabilmeleri için masaj teknikleri sunuluyor. Dünyanın farklı kültür ve toplumlarından gelen farklı masaj teknikleri sayesinde artık çok daha farklı ve çok daha ideal masaj teknikleri doğru vücut şikayetleri ve ağrıları için uygulanmaktadır.

  • Banu posted 04/12/2014

   Ankara Çankaya’ da Masaj Salonları
   Masaj yaptırmak sadece rahatlamanın bir yolu gibi gözükse de aslında her insanın ara sıra yaptırması gereken bir aktivitedir. Masaj yaptırmak insan üzerinde aşırı bir rahatlatma etkisine sahiptir. Ayrıca sağlık açısından da belirli aralıklar dahilinde masaj yaptırmak oldukça önemlidir. Uzmanlar tarafından da masaj yaptırmak önemle tavsiye edilen bir aktivitedir.
   Masaj yaptırmak insanın dolaşım sisteminin rahatlamasını sağlar. Masaj yaptırmanın özellikle kan dolaşımı üzerindeki etkisi oldukça büyüktür. Sabit bir şekilde uzun saatler çalışmak zorunda kalan insanlarda kan dolaşımı olması gerektiği gibi yapılamaz. Kan dolaşımının yeteri kadar yapılamaması bazı organların kan ve kanın içerisindeki oksijenden mahrum kalması ile sonuçlanır. Yeteri kadar oksijen alamayan organlar ve hücreler zamanla hastalıklara yol açar. Bu hastalıklar oksijen alamayan organı kaybetmeye kadar gidebilir. Masaj ile düzgün yapılamayan kan dolaşımı düzene sokulur. Bu nedenle belirli aralıklarla kesinle masaj yaptırılmalıdır.
   Masaj Salonu Seçimi
   Ayrıca ortopedik hastalıkların tedavi sürecinde de masaj yaptırmak oldukça önemlidir. Fizik tedavi üniteleri de aslında masaj yaptırmanın başka bir türüdür. Özellikle kol kırılması veya ayak kırılması durumlarında kemiğin düzgün kaynaması için masaj gereklidir. Ortopedik rahatsızlıkları direkt olarak tedavi etmeyen masaj iyileşme sürecinde bu sürecin hızlanmasını sağlar. Ayrıca masaj yaptırmak kronik ağrıların da en doğal çözümüdür. İlaç tedavisi ile dahi geçirilemeyen ağrılar birkaç masaj seansı ile rahatlıkla geçirilebilir. Ayrıca masaj yaptırmanın kesinlikle yan etkisi bulunmamaktadır.
   Masajı Ankara Çankaya’ da Masaj salonları aracılığıyla rahatlıkla ve güvenli bir şekilde yaptırabilirsiniz. Anacak masaj yaptıracağınız salonu tercih ederken bazı hususlara dikkat etmeniz oldukça elzemdir. Masaj salonu tercihinde öncelikli kriteriniz temizlik olmalıdır. Masaj salonları günde birçok kişinin girip çıktığı yerlerdir. Bu nedenle masaj salonlarına girdiğiniz andan itibaren temizliğine dikkat etmeniz sağlığınız için oldukça önemlidir. Masaj yapılacak yerin her seanstan sonar temizlendiğinden emin olmadan masaj yaptırmayınız.
   Bu kriterlere dikkat ettiğiniz sürece Ankara Çankaya’ da masaj salonları ile güvenle masaj yaptırabilirsiniz. Ayrıca masaj yapacak olan masör veya masözün yeterlilik belgesi sahip olup olmadığını kontrol etmeniz mantıklı bir tutum olacaktır.

 1. tamara posted 04/12/2014
  • Yılmaz posted 04/12/2014

   Ankara Evde Masaj

   Günlük streslerden uzaklaşmak ve kendini hem de zihnini rahatlatmak isteyen insanlar, belirli dönemlerde masaj yaptırmayı tercih ederler. Eskiden masaj salonları yalnızca büyük şehirlerde bulunmaktaydı. Dolayısıyla insanlar her istedikleri zaman masaj yaptırma imkanı bulunmamaktaydı. Fakat günümüzde durum değişmeye başladı. Artık pek çok yerde birbirinden farklı masaj salonları bulunmakta ve insanlar da bu masaj salonları arasından dilediği şekilde seçim yapılmaktadır.

   İnsanlar, masaj salonları arasından seçim yaparken belirli başlıklara dikkat etmeye çalışırlar ancak bu asla yeterli olmaz. Çünkü özellikle de masaj gibi insan vücudunu etkileyen şeyler de önemli olan yalnızca araştırmak değildir. Bunun yanı sıra daha öncesinden bu masaj salonuna gitmiş kişilerin söyleyecekleri bilgiler de masaj salonu seçiminde çok büyük önem taşımaktadır. Masaj Ankara forum sayesinde de masaj salonları hakkında gerekli olan bütün bilgiler insanlara ulaşmakta.

   En İyi Masaj Salonu Seçimi

   Ankara evde masaj, masajın insanı ne kadar etkilediğini bildiğinden dolayı içerisinde yalnızca bu konuda uzman olmuş kişilerin tanıtımlarını yapmasına izin vermektedir. Dolayısıyla burada tanıtımı olan her masöz, alanında yeteri kadar eğitime sahiptir. Bu sayede de masaj salonlarından masaj için randevu alınmadan önce bu site incelendiği takdirde, masaj ile ilgili istenilen her konuda bilgi sahibi olunabilmektedir. Forum içerisinde yer almakta olan bilgilerin her biri, ince ve detaylı araştırmalar sonucunda ortaya çıkarılmaktadır. Uzun süredir insanlara masaj ve masözler konusunda en doğru bilgileri vermeyi amaçlayan forum artık masaj yaptırmak isteyen kişilerin yaptıkları araştırmalarda kendine ilk sıralarda yer bulmuştur.

   Yalnızca masaj ve masözler hakkında değil, masaj salonları hakkında da insanları bilgi sahibi etmeyi amaçlayan Ankara evde masaj, Ankara’da bulunmakta olan pek çok farklı masaj salonlarının incelemelerini içerisinde bulundurmaktadır. Böylelikle Ankara’da bulunan ya da buraya gezi amaçlı gelmiş olan kimseler, masaja ihtiyaç duydukları zamanlarda nerelere gitmesi gerektiğinde nereye gitmeleri gerektiği konusunda fikir sahibi olacaklar ve yaptıracakları masaj sonrasında da kendileri de gittikleri yerleri bu forumda diğer insanlara tavsiye edecek ve onların da bu masaj hizmetinden yararlanmalarını sağlayacaklardır.

  • CerenGül posted 04/12/2014

   Ankara Güzellik Salonu

   Milattan önce üç bin yıllarına eski Çin medeniyetine kadar geçmişi bulunan masaj, Eski Yunanca “massien” kelimesinden günümüze uzanmış bulunmaktadır. İlk dönemlerde yalnızca beden rahatlığı amacıyla kullanım özelliği olan masaj, daha sonraki dönemlerde savaşlarda meydana gelen yaraların iyileştirilmesinde kullanılmıştır. Günümüz modern masajın doğuşu ise geçtiğimiz yüzyılda Albert Hoffa’nın araştırmaları ile derlenmeye başlanmıştır. Masaj, bugün dünya genelinde yaygın bir sektör olarak, bedensel rahatlığın yanı sıra ruhsal dinginliğin ve bazı rahatsızlıkların tedavisinde uygulanmaktadır.

   Kan basıncının düzenlenmesi, cilt sağlığının korunması veya kazanılması, kalp ritminin dengelenmesi ve bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinde aktif rol oynamaktadır. Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de yaygınlığı ile önemli bir yer edinmiş bulunan masaj kültürü, özellikle yaşanan stres ve depresyonların önüne geçilmesi açısından büyükşehirlerde önemli derecede tercih olarak benimsenmektedir.

   Ankara’da Ekonomik Masaj Salonu Hangisidir?

   Başkent Ankara’da masaj faaliyetleri ile çalışmalarını uzun yıllardır hayata geçiren Ankara Güzellik Salonu, müşteri talepleri doğrultusunda hizmet ve çalışmaları ile sektörde lider konumda faaliyetlerine devam etmektedir. Nezih çalışma ortamı, üstün hijyen ve titizlik içinde hizmet anlayışı ile her müşterisine müşteri ayrıcalığını kolayca sergileyen Ankara Güzellik Salonu, günümüz firma anlayışı çerçevesinde üst seviye kalite ve nitelikle yaklaşım göstermektedir.

   Yıllardır güvenilir firma olma özelliği ile tüm Ankaralılara seçkin hizmet gerçekleştiren Ankara Güzellik Salonu, ekonomik fiyat cazibesini müşteri lehine her hizmetine yansıtırken, aynı zamanda profesyonel personel kadrosu ile de hizmetlerini disiplin içerinde yerine getirmektedir. Sağlık hizmeti olarak bugün dünya genelinde kabul görmüş bir sektör olan masaj sektöründe farklı bir konumu bulunan Ankara Güzellik Salonu, son yeniliklerin yanı sıra belgeli profesyonel kadrosu ile de hizmetlerini aynı yerinde devam ettirmektedir.

   Geçmiş yıllardan edindiği deneyim ve birikimleri ile bugün Ankara ilinde nitelikli olarak hizmetlerini gerçekleştiren Ankara Güzellik Salonu, dünya ölçeğinde hizmet kalitesi ile başarılarına her geçen gün yenilerini eklemekte ve sektörde müşterilerine kurumsal kimliğini ön plana çıkararak hizmet gerçekleştirmektedir.

   Ankara Güzellik Salonu, masaj hizmetlerinden yararlanmak için çağrı Merkezimiz aracılığıyla başvuruda bulunabilir, ön randevu alabilir, masaj hizmetlerimiz hakkında tüm detayları talep edebilirsiniz.

  • Vika posted 04/12/2014

   Ankara Jakuzi Masaj
   Masaj insanların kendi bünyelerini devamlı olarak zinde tutmak, uzun ve sağlıklı yaşamak ve birçok fiziksel rahatsızlıklarını tedavi ettirmek amacıyla bünyelerine yaptırdıkları bir tedavi yöntemidir. Tarih boyunca hemen hemen her toplum insanları kendi kültürleri içerisinde bir takım masaj türlerine yer vermiştir. Asya da yaşayan insanların da mevcut şartlara göre bir masaj kültürü bulunduğu gibi bir Avrupalı kimsenin de kendi kültürüne göre masaj kültürü yer almaktadır.
   Birçok toplum masajı ilk çağlarda tedavi olarak kullanmaktaydı. Şöyle ki vücudunun herhangi bir noktasında ağrı veya sızı hisseden bir kişi o bölgeye uygun masajı yaptırarak kendisini tedavi ettirebiliyordu. Zamanın ve teknolojinin gelişmesi ile birlikte masaj kültürlerinde de bir takım değişiklikler olmaya başlamıştır. İlk olarak masaj sadece tedavi yöntemi olarak kullanılmaktan çıkmış bunun yanında sağlıklı insanların da yaptırdığı bir hal olmaya başlamıştır.
   Jakuzi İle Masaj Keyfi
   Günümüz dede insanların çoğu masajı sadece tedavi olmak için değil, rahatlamak, gevşemek ve hayatın ritminden bir an olsun uzaklaşabilmek için yaptırmaktadır. Artık günlük hayat öyle bir boyuta gelmiştir insanlar bir robot gibi her gün aynı işlerin peşinden koşmak zorundadır. Bu durumda insanların bünyesine zarar vermekle birlikte psikolojik olarak ta sakıncalı olmaya başlamıştır. Bu durumun farkına varan insanların birçoğu mevcut durum içerinden bir an olsun çıkıp bünyelerine değişik bir şeyler yaptırabilmek için vücutlarına masaj yaptırmaktadır.
   Tabi günümüzün şartları ilk çağlara göre çok gelişmiştir. Şöyle ki günümüz de bulunan teknolojik nimetler sayesinde bir masaj dan aldığımız verimi en üst noktaya çıkarabilmek artık mümkündür. Ankara bulunan Ankara jakuzi masaj ile kendimizi çok daha farklı hissedebiliriz. Ankara da bulunan Ankara jakuzi masaj salonları tamamı ile profesyonel masörlerce hizmet vermekte olup sizlere sağlıklı ve uzun bir yaşam imkanı sunmaktadır.
   Ankara jakuzi masaj salonlarından masaj hizmeti almak ise oldukça basittir. Tek yapmanız gereken bir telefon ile Ankara jakuzi masaj salonuna ulaşmaktır. Ankara jakuzi masaj salonuna bir telefon ile ulaşabilir dilediğiniz ve saate göre randevu alabilirsiniz.

  • Hülya posted 04/12/2014

   Ankara Masaj Salonları Hizmetleri

   Eski Yunancada “massien” kelimesinden günümüze kadar gelen masaj, anlam olarak yoğurmak demektir. Milattan önce üç bin yıllarında Eski Çin medeniyetine kadar uzantı gerçekleştiren masaj, ilk kullanım olarak bedensel rahatlığın sağlanmasında ve savaşlarda meydana gelen yaraların iyileştirilmesinde etkisini göstermişitir.

   Sonraki dönemlerde daha çok beğeni toplayarak faydasını kabul ettirmiş bulunan masaj uygulaması geçtiğimiz yüz yılda Albert Hoffa tarafından derlenmiştir. Hoffa, dünya genelindeki tüm masaj uygulamalarını incelemiş ve araştırmıştır. Yaptığı araştırmalar sonucu günümüz modern masaj uygulamasına öncülük eden Hoffa’dan sonra masaj tamamen bir sektör olarak hızlı bir değişim ve gelişim yakalamıştır.

   Ankara Masaj Hizmetleri Fiyatları

   Ankara evde masaj uygulaması ile nitelikli ve kaliteden taviz vermeyen firma anlayışı ile çalışmalarını Ankara genelinde başarı ile yerine getiren firmamız, sorumlu firma ilkeleri ile hizmetlerini kurumsal olarak yerine getirmektedir.

   Bugün kan seviyesinin ayarlanmasında, kalp ritminin korunmasında, solunum sisteminin düzenlenmesinde etkin olarak kullanımı gerçekleşen masaj uygulaması Ankara evde masaj Masöz hizmeti ile de farklı firma imzası taşımaktadır. Yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet ve çalışmalarını her türlü sağlık koşullarını titizlikle ele alarak gerçekleştiren firmamız, kadrosunda bulundurduğu profesyonel ve belgeli çalışanları ile günümüz dünya ölçeğine uygun olarak hizmet sunmaktadır.

   Kaliteden ödün vermeden yıllardır sektörde lider konumu ile Ankara halkına hizmet veren firmamız, haftada yedi gün açık olup yirmi dört saat süreyle hizmetlerini tüm müşterilerine müşteri ayrıcalığını hissettirecek nitelikte sunmaktadır. Ankara Kızılay evde masaj uygulaması ile de hizmetlerinde yeni bir atılımı evlerinize, iş yerlerinize taşıyan firmamız, müşterilerinin beklentilerine tam karşılık sunacak hizmet kalitesinde çalışma ve faaliyetlerini hayata geçirmektedir.

   Yaklaşık beş bin yıllık geleneği ile özellikle metropol şehirlerde yaygın olan stres ve depresyon başta olmak üzere yanlış oturma pozisyonu nedeniyle sıkça karşılaşılan eklem ve kas ağrılarının giderilmesinde firmamız, nitelikli ve dünya klasmanında hizmet vermektedir. Firmamız, kurumsal ilkelerine bağlı olarak çalışmalarını tüm masaj çeşitleri ile gerçekleştirmektedir.

   Müşteri taleplerinin yerine getirilmesi konusunda disiplinli ve titiz bir şekilde hareket eden firmamız, günümüz müşteri bakışına uygun olarak faaliyetlerini uzman kadrosu ile yerine getirmektedir.

  • Selenay posted 04/12/2014

   Ankara Lüks Masaj Salonları

   Özellikle büyükşehirlerde meydana gelen stres ve depresyonla mücadelede önemli bir etken olarak hayatımızda fayda sağlayan masaj uygulaması, binlerce yıla dayanan geçmişi ile ruhsal dinginliğin yanı sıra bedensel rahatlığın kazanılmasında da avantaj sunmaktadır.

   Eski Yunancada yoğurmak anlamına gelen “massien” kelimesinden gelen masaj uygulaması ilk zamanlarda savaşlarda meydana gelen yaraların iyileştirilmesinde kullanım gösterirken, günümüzde daha çok ruhsal alanda fayda sağlamakta, tedavi edici özelliğinin yanında terapi olarak da büyük bir kabul görmektedir.

   Ankara Lüks Masaj Salonları Hizmetleri Nelerdir?

   Cilt sağlığının korunması, kalp ritminin düzenlenmesi, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi gibi durumlarda rağbet gören masaj uygulaması, özellikle son yıllarda masa başı görevlerini yerine getiren iş hayatındaki insanların yanlış oturma pozisyonları nedeniyle bel, boyun, sırt, kalça ve omur rahatsızlıklarına neden olan ağrıların giderilmesinde kullanılmaktadır.

   Masaj, uygulama açısından önemli bir konuma sahip olurken, aynı zamanda masaj uygulamasında uzun yıllar tecrübe ve birikime sahip masaj salonları tercih edilmelidir. Kaliteli ve nitelikli hizmet anlayışına sahip, kurumsal yapıda hizmet veren masaj salonları aynı zamanda hizmet sunumları ile müşterilerine yüksek seviyede memnuniyeti de kolayca yerine getirebilmektedir. Bugün büyük şehirlerimizde masaj kültürüne karşı taleplerin yerine getirilmesinde özellikle ilimizde Ankara lüks masaj salonları hizmeti ile önemli bir açık kapatılmaktadır.

   Farklı firma anlayışına paralel olarak hizmetlerin yerine getirilmesinde dünya ölçeğinde hizmet ve çalışma gerçekleştiren Ankara lüks masaj salonları, diplomalı ve konusunda uzman masör ve masöz personel kadrosu ile hizmetlerini yerine getirirken, diğer yandan masaj sektöründeki tüm değişim ve gelişimleri de kurumsal alt yapısı eşliğinde müşterilerine sunmaktadır.

   Ankara lüks masaj salonları, haftada yedi gün günde yirmi dört saat süren kesintisiz hizmet verebilme farkı ile tüm müşterilerine ayrıcalıklı hizmet gerçekleştirmekte ve hizmetlerinde programlı olarak hareket etmektedir. Firmamız hizmetlerinden yararlanmak için Çağrı Merkezimiz aracılığıyla bizimle hemen iletişime geçebilir, masaj uygulamalarımız hakkında görevli personelimizden tüm detayları talep edebilirsiniz. Nitelikli ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarını ilimiz halkına yansıtan firmamız, müşteri taleplerinin yerine getirilmesi konusunda yüksek disiplin ve titizlik içerisinde hareket etmekte, tüm hizmetlerinde hijyen ağırlıklı olarak ilkeleri çerçevesinde sunum gerçekleştirmektedir.

  • Didem posted 04/12/2014

   Ankara Masaj 24 Saat Açık
   Günümüzde zorlaşan hayat koşulları ve iş yaşamları insanlar çok fazla zora sokacak şekilde rahatsız etmektedir. Kendisine, ailesine, eğlenceye ve daha birçok şeye daha az zaman ayıran günümüz insanları çok az boş zaman bulabiliyor. Bu boş zamanları ise çok iyi değerlendirmek gerektiğinin farkında olan günümüz insanları bu bağlamda seçici olmaktadır.
   İnsanları rahatlatan ve aynı zamanda dinlendirici etkisiyle yenilenmenizi sağlayan büyük bir alternatif olan masaj, günümüz insanlarının karşısına boş zamanlarda ve rahatlamak için yapılacak en iyi şeylerden birisi olarak çıkıyor. Masaj vücuda çok yararlı olmakla birlikte fizik tedavide doktorlar tarafından da önerilen bir yoldur. Masaj vücudunuzu dinlendirirken aynı zamanda derilerinizin gözeneklerini açarak, derinizin rahat nefes almasına ve aynı zamanda vücudunuzu daha dinç hissetmenizi sağlayacaktır. Bu hizmeti alırken dikkat etmeliyiz. Bu işi profesyonel olarak yapan kişilerce yani masörler ve masözlerce bu hizmeti almamız gerekir. Keza tecrübeli olmayan kişilerce yapılan masaj paranızın ve zamanınızın boşa gitmesine neden olacaktır. Masaj salonlarında müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen ve sektörde kök salmış firmalar tercih edilmelidir. Telefonla kolay ulaşıp sağlıklı bilgi alınabilecek firmaların tercihi çok ama çok önemlidir. Sektörde uzun yıllar hizmet vermiş ve müşteri memnuniyeti açısından kendisini kanıtlamış firmalar tercih edilmelidir. Başkentte yani Ankara masaj 24 saat açık olarak sunduğu hizmetle sizlere en iyi masaj hizmetini vaat ediyor.
   Her Derde Deva Masaj
   Rahatlatıcı etkisiyle her derde deva olan masaj Ankara masaj 24 saat açık hizmetiyle başkentte sizlere sunuluyor. Ankara masaj 24 saat açık olarak sunduğu hizmeti sayesinde zaman bulduğunuzda, canınızın istediği anda, rahatlamak ve yeniden yenilenmek için mutlaka tercih etmeniz gereken tercihler içerisinde olmalıdır.
   Profesyonel ellere kendinizi teslim edip rahatlamak ve yeniden yenilenmenin keyfine varabileceğiniz masaj hizmeti hem sağlığınız için çok faydalı hem de dinlenmek adına ve günlük hayatın stresinden, iş yoğunluğunun, aile yoğunluğunun stresini biraz olsun hafifletmek adına ve kendinize zaman ayırmak adına önemli bir şeydir. Unutmayın yeniden kendinize gelmek için masaj olmazsa olmazlardandır.

 2. ayışığı posted 04/12/2014
  • Defne posted 04/12/2014

   Ankara Masaj Derneği
   Genel anlamı ile masaj; deri, derialtı dokusunda, kaslar, iç organlar, metabolizma, dolaşım ve lenf sistemlerinin mekanik ve sinirsel (refleks) yolla tedavi amaçlı uyarılmasıdır diyebiliriz. Masaj sırasında belli prensipler paralelinde sistematik olarak; çeşitli darbeler ve ovmalarla bölgesel kan dolaşımını artırma, damarları genişleterek dokuya daha fazla kan gelmesini sağlama yöntemidir. Masajla, yumuşak dokuları mekanik olarak uyararak sistematik güdümlemeler ile insan vücudunda fizyolojik ve psikolojik etkiler yaratılmaktadır. Vücut yüzeyinde el, ayak, elektrik, su vb. aracılığı ile tedavi, bakım ve rahatlama sağlanır.
   Masaj, fizyolojik olarak insan vücudu için önemli katkılar sağlamanın yanı sıra psikolojik olarak da insan stresini azaltan ve rahatlatan bir uygulamadır. İnsan vücudu temel düzeyde incelendiğinde iskelet, kas, sinir sistemi ve bununla birlikte çeşitli organlardan oluşan bir bütündür ve hayatsal aktivitelerin sürdürülebilmesi adına enerjiye ihtiyaç duyulmaktadır. Kassal hareketlerin sürdürülmesi sırasında yakılan enerjinin ortaya çıkardığı biyokimyasal etkilerin birikimleri ile birlikte en basit etki olarak vücutta kas yorgunluğu ve ağrılar meydana gelmektedir.
   Masaj ve Doğal Terapiler Derneği, bütünsel sağlık, masaj, spa, wellness, tamamlayıcı ve alternatif terapiler alanında çalışan terapisti, pratisyeni, uzmanı, akademisyeni, eğitmeni, hekimi, araştırmacılar ve yöneticileri bünyesinde barındıran profesyonel meslek derneğidir. Bu perspektifte bir hizmet sağlamakta olan Ankara masaj derneği üyeleri ve müşterileri için yüksek kalite standartları sağlamayı amaçlamaktadır.
   Ankara Masaj Derneği Uygulamaları
   Halk arasında bir keyif uygulaması ve lüks gibi algılanmakta olan masaj, insan sağlığı açısından belli aralıklarda düzenli olarak yaptırıldığında birçok hastalığı tedavi edici özelliği yanı sıra önleyicisi olarak da işlev görmektedir.
   Dünya genelinde farklı kültürlerde farklı uygulama biçimleri ile yaygın olarak kullanılmakta olan masaj, ülkemizde çok geniş bir alanda yapılmakta ve yaptırılmaktadır. Uygulama alanlarının en başında spor kulüpleri, saunalar, evler, hamamlar, kaplıcalar, fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezleri, hastaneler, oteller, tatil köyleri ve masaj merkezleri gelmektedir.
   Masaj, hemen herkes tarafından bilinmekte olan ve kolayca uygulanabileceği sanılan, en eski tedavi yöntemlerinden birisidir. Oysa kesinlikle belli bir eğitim ve teknik gerektiren bu uygulamam Ankara masaj derneği uzmanlarınca tüm masaj uygulaması yapacak kişilere alanında eğitim verilmesi amaçlanmaktadır.

  • Burcu posted 04/12/2014

   Ankara Masaj Salonları Forum
   Masaj kelime kökeni olarak ovmak ve yoğurmak kelimelerinin bileşimim ifade eden özel bir kavram olmakla birlikte üç bin yıllık bir geçmişe sahiptir. Çinlilerin direkt tedavi amacı ile kullandıkları bir uygulama olmasının yanı sıra kasları gevşetmek ve ağrı dindirmek açısından oldukça önemlidir. Masaj tedavi destekleyicisi ya da ana tedavi olarak da kullanılmaktadır. Masaj; deri, derialtı dokusu, kaslar, iç organlar, metabolizma, dolaşım ve lenf sistemlerinin mekanik ve sinirsel (refleks) yolla tedavi amaçlı uyarılması, çeşitli basılar ve ovmalarla bölgesel kan dolaşımını hızlandırması ve damarları genişletme yöntemidir.
   Sinir sistemleri, kas sistemleri ve kan dolaşımı üzerinde düzenleyici etkisi olan masaj, vücuda el veya özel araçlar yardımıyla uygulanır. Tedavi amaçlı uygulanan masajda belli bir sistemin ve tekniğin kullanılması ve profesyonellik gerektiği için masaj kesinlikle eğitimli kişilerce yapılmalıdır. Bu anlamda köklü ve deneyim sahibi Ankara masaj salonları forum bölümlerinden yararlanılabilir.
   Profesyonel masaj uygulamaları sırasında beden üzerinde iki etki ortaya çıkmaktadır. İlki uygulama bölgesinde, bu bazı durumlarda tüm vücut bazı hallerde ise belirli bölgelerde, oluşan ısı artışı ile oluşan kan dolaşımı artması, diğeri ise, belli bölgelere uygulanan bası ile vücutta bazı hormonların salınmasının hızlanması ve bu hormonların düzenleyici etkilerinin ortaya çıkmasıdır. Masaj uygulaması ile yumuşak dokuları mekanik olarak uyararak sistematik güdüleme ile organizmada fizyolojik ve psikolojik olumlu etki sağlanmaktadır. Vücut yüzeyinde el, yağ, sıcak taş, elektrik, su vb. aracılığı ile tedavi, bakım ve rahatlama yaratılmaktadır.
   Profesyonel Ankara Masaj Salonları Forum
   Günümüzde masaj uygulamaları ağırlıklı olarak destekleyici tedavi olarak kullanılmakla birlikte çeşitli toplum kültürlerinde farklı olarak direkt tedavi yöntemi şeklinde uygulanmaktadır. Yaygın olarak bilinen klasik masajın üç ana türü bulunmaktadır. Kendi içlerinde farklı uygulama çeşitleri bulunan bu masaj türleri; dinlendirici masaj, tıbbi masaj, spor masajı olarak üç grupta değerlendirilir.
   Doğru uygulanan masaj büyük bir rahatlama ve tedavi olduğu gibi deneyimsiz ve eğitimsiz kişilerce yapılan yanlış masaj uygulamaları istenmeyen sonuçlara yol açabilir. Masaj salonları arasında seçim yapılırken Ankara masaj salonları forum bölümleri incelenerek tercih yapılabilir. Masaj salonlarında en önemli konu alanında eğitimli ve uzman masör ya da masözlerin bulunmasıdır. Fiyat uygunluğunun yanı sıra masaj salonu hijyeni ve deneyimi de oldukça önemlidir.

  • Volkan posted 04/12/2014

   Ankara Masaj Salonları
   Masaj yaptırmak önceleri pek bilinmeyen ve tercih edilmeyen bir şeydi. Son zamanlarda iş hayatında fazla zaman harcayan insanlar için rahatlamak adına masaj yaptırmak bir ihtiyaç, hatta bir zorunluluk halini aldı.
   Masaj Ankara yaptırmayı seven insanlar bunu şimdiden bir alışkanlık haline getirmiş durumda. Ankara gibi büyük bir şehirde yaşayan insanlar nüfus olarak oldukça fazla. Bu insanların çoğu devlet dairelerinde, sanayi sektöründe derken hemen hemen büyük bir insan topluluğu yoğun bir iş temposunun içinde yer almaktadır. Bu tempodan sıkılan ve rahatlamak isteyen insanlar Ankara masaj salonları nerede diye arayarak kendilerine uygun fiyat avantajları sunan salonları araştırmaktadırlar. Masaj yaptırılırken dikkat edilmesi gerek şeyler vardır. Telefonla kolay ulaşabileceğimiz ve bizlere sağlıklı hizmet veren firmaları tercih etmek çok ama çok önemlidir. Masaj hizmeti çok önemlidir. Bu hizmet bilinçli kişilerce hatta profesyonel hizmet veren kişiler tarafından alınmalıdır. Yoksa hem zaman hem de para kaybını yaşamak kaçınılmaz olacaktır. Profesyonel hizmet almak önemlidir. Masajın vücut üzerindeki etkisi çok rahatlatıcı ve çok önemlidir. Hem rahatlatıp hem de dinlendiren masaj sağlık açısından da önemli etkiye sahiptir.
   Masaj hizmetini alırken bu sektörde yıllarca hizmet vermiş ve kendisini kanıtlamış firmalardan bu hizmeti almak daha uygun olacaktır. Bu firmalar kendilerine müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve sizleri memnun eden hizmet sunan firmaları tercih etmek çok önemlidir.
   Masajda Önemli Nokta
   masaj salonları Ankara parolasıyla yola çıkan tüketiciler Ankara içinde istedikleri hizmeti en iyi şekilde almak için kaliteli firmaları tercih etmelilerdir. Ankara masaj verdikleri hizmet nasıl bunları araştırarak bilgi alarak firma tercih etmek çok önemlidir. Bu firmalardan sizlerin cebini düşünen ve aynı zamanda uygun fiyat avantajları sunan firmalar önemlidir. Yorgun günün ardından rahatlatıcı bir etkiyi vücudunuzda bulmak için masaj olmazsa olmazlar arasındadır. Masaj yaptırmak kadar seçeceğiniz firmalarda çok önemlidir. Bahsettiğimiz bu noktalara dikkat etmek size, cebinize fayda sağlayacaktır. Ankara gibi büyük bir şehirde aradığınız firmaların nerede olduğunu kısa bir araştırma yaparak rahatça bulabileceksiniz.

  • canan posted 04/12/2014

   Thai Masajı
   Masaj yaptırmak üzerinizdeki yorgunlukla birlikte stresi de yok eder. Özellikle vücudunuza uygun masajı uzman kişiler tarafından yaptırmak sağlığınızı da korumanıza yardımcı olur. Masaj iş stresi üzerinizden atabilmeniz için çok mantıklı bir tercih olacaktır. masaj genelde masaaj salonlarında yaptırılır. Ancak yeni açılan masaj salonları sayesinde evinizde de masaj yaptırmak hem çok rahat hem de çok güvenli bir hal aldı.
   Masaj vücudunuzdaki kan dolaşımının düzene sokulmasına yardımcı olur. Özellikle iş yerinde oturarak çalışan bireylerde kan dolaşımı düzensiz bir hal alır. Bu düzensiz kan dolaşımı da birçok hastalık için baş tetikleyici konumundadır. Tüm vücut masajları yapılırken de kan dolaşımını düzenlemek için özel teknikler uygulanır.
   Birçok masaj çeşidi mevcuttur. Masaj yapılacak bölgeye göre iki türe ayrılır. Vücut masajı ve kısmi masaj olarak ayrılan masajlar, müşteri isteğine göre veya masör / masöz tavsiyesine göre uygulanır. Eğer bir bölgede özellikle ağrı hissediliyorsa tüm vücut masajından sonra o bölge için ayrı masaj yapılabilir. Kısmi masaj ihtiyaç duyulan yere göre özel teknikler çerçevesinde yapılır. Ayrıca masaj yapılış bakımından birçok türe ayrılır.
   Thai Rahatlığı
   Bu türlerden birisi de Thai masajıdır. Çin geleneksel tıbbının masaj dünyasına büyük bir armağanı olan Thai masajı, yüzyıllardan bu yana uygulanmaktadır. Genellikle 2 saat ile 4 saat arasında gerçekleştirilen masajda, altmışa yakın farklı hareket tarzı vardır. Çekme, itme ve baskı yoluyla uygulanan Thai masajı, masaj türleri arasında da en popüler olan masaj türüdür. Thai masajında yağ kullanılmaz. Bu nedenle de müşteriler tarafından tercih nedenidir. Thai masajı sert darbeler ile yapılır. Anlık olarak acı hissedilse de profesyonel masör / masözler tarafından yapıldığı takdirde büyük bir rahatlama sağlamaktadır.
   Thai masajı yaptıracağınız masaj salonunu tercih ederken masaj yapacak kişinin profesyonel olmasına dikkat ediniz. Çünkü profesyoneller tarafından yapılmayan masajlar tehlikelidir. Masaj salonunun temizliği ve hijyenide sizler için büyük bir seçim kriteri olmalıdır. Sağlığınızı korumak için yaptıracağınız masaj sağlığınızı olumsuz etkileyecek koşullarda icra edilmemelidir. Ayrıca maaj sonrasında d rahatça ulaşılabilecek masaj salonları güvenilirdir.

 3. 06ankara posted 04/12/2014
  • Babayılmaz posted 04/12/2014

   Ankara Masaj
   Ankara Masaj özel bir tür masaj çeşididir. Diğer masaj türlerinden olduğu gibi masaj uzmanları tarafından el ile değil çoğunlukla özel volkanik yapıdaki bazalt taşlar ile uygulanan bir masaj türüdür. Bu özel masaj türünde kullanılan taşlar belirli bir sıcaklığa kadar su içerisinde ısıtılırlar ve ardından bu taşlar içerisindeki sıcaklık kullanılarak uygulanırlar. Taşların sıcaklığı içerisinde tutma özelliği vardır. Bu sıcaklık vücuda yavaş yavaş geçirilir. Sıcak taş masajında kullanılan bu bazaltik taşlar oval ve yassı yapıda taşlardır. Sıcaklığı yavaş yavaş iletme özellikleri için masajlarda yoğun olarak tercih edilirler.
   Bu masaj türü ilk olarak Amerika’da bulunmuş ve daha sonra Avrupa’da ilk olarak İngiltere’de uygulanmış bir yöntemdir. Son yıllarda Türkiye’de de oldukça yoğun bir şekilde talep görmeye başlamıştır. Bu masaj türünde masaj uygulanmaya başlamadan önce özel taşlar vücuda yerleştirilerek masaja hazırlık yapılır. Daha sonra hazırlanan özel aromatik yağlar kullanılarak masaj uygulamasına geçilir. Taşlar özellik olarak içlerindeki sıcaklığı kaslara yavaşça aktarır. Bu sıcaklık geçişine masaj dilinde Termoterapi adı verilmektedir. Termoterapi ile uygulanan masajın sağlık açısından oldukça faydalı olduğu bilinmektedir.
   Sıcak taş masajı yaptırırken nelere dikkat edilmelidir?
   Ankara Masaj ve diğer masaj türlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta bu masajın profesyonel kişiler tarafından uygulanmasıdır. Masajların profesyonel kişiler tarafından uygulanmaması durumunda istenmeyen durumlarla karşılaşılabilir. Masaj sağlık açısından oldukça önemli bir uygulamadır ve yanlış eller tarafından uygulanması durumunda sağlık açısından olumsuz koşullara yol açabilir. Diğer bir taraftan uzman kişiler tarafından uygulanan masajın sağlık açısından oldukça faydalı olduğu bilinmektedir.
   Vücutta bulunan birçok kas ağrısında masaj oldukça yoğun bir şekilde tedavi yöntemi olarak kullanılmaktadır. Omuz ağrıları, sırt ağrıları, bel ağrıları gibi ağrılarda uzman kişiler tarafından uygulanan masajlarda zamanla önemli azalmalar görülmektedir. Masajın düzenli bir şekilde uygulanması sayesinde de ağrıların tamamen yok olabildiği bilinmektedir. Tüm masaj türleri kişilerin hayatlarını daha verimli ve mutlu geçirmeleri konusunda da yardımcı olur. Sıcak taş masajının diğer masaj türlerine göre avantajı ise sadece fiziksel olarak değil ruhsal olarak da dinginlik veriyor olmasıdır.

 4. velen posted 04/12/2014

  Vücut Bakımı
  Vücut bakımı özellikle bayanların çok önem verdikleri konular arasında yer almaktadır. Vücut güzelliğiniz cilt güzelliğiniz ile doğru orantılı olduğu için cildinize bakım yaptığınız sürece vücut bakımınızı da istediğiniz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Cildinizin yağlı bir tabaka ile kaplı olduğunu fark ettiğinizde cildinizin güzel olmadığı kanısına varabilirsiniz. Fakat vücudunuzun dışında bulunan sebum tabakası kuru, normal ve yağlı cilt tipinizi belirleyici nitelik taşımaktadır.
  Vücut bakımı yaparken dikkat edilecek hususlar nelerdir?
  *Vücut güzelliğiniz için öncelikle yeterli uyumanız gerekmektedir. Uyku sırasında enerji yenilenmesi ve zehirli maddelerin vücuttan atılması gibi önerilerde bulunulduğu için hücre metabolizmasında m-normale dönüş görülür. Stresli zaman dilimlerinde insülin salgısında artış olduğu için vücutta yağ ve şeker birikimi gerçekleşmektedir.
  *Vücudunuzun dış güzelliği için ani kilo alıp vermeden uzak durun. Kilonuzu sabit tutun ve selülit artışına engel olun.
  *En ufak ağrılarınızda bile ilaç kullanma alışkanlığına gitmeyin.
  *Gün içerisinde soluk alış- verişinizi düzenli gerçekleştirin. Tüm dokularınıza oksijen dolumu gerçekleşmesini sağlayarak zehirli maddelerin vücuttan atımının kolaylaşmasını gerçekleştirebilirsiniz.
  *Günde en az 1,5 litre su içmeniz gerekmektedir. Vücudunuzu zehirli maddelerden temizleyen su dokularınızdaki tuzu atarak dokularınızda su tutulmasını gerçekleştirebilir.
  *Dokularınızda zehirli atıkların atılmasında taze sebze ve meyve tüketimlerinizde önemli rol oynamaktadır.
  *Günlük tuz alımını azaltarak vücudunuzun nefes alımını kolaylaştırabilirsiniz.
  Vücut bakımınızı yaptıktan sonra spor yaptıysanız mutlaka banyo yapıp duş almanız gerekmektedir. Günlük duş alma haricinde vücudunuzu haftada iki kere peeling yaparak arındırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Fazla sıcak su cildinizdeki doğal yağın yakarken; ılık ya da serin su cildinize canlılık vermektedir. Bu ayrıntıya dikkat ederek banyo yaparsanız daha sağlıklı olabilirsiniz.
  Güneş ışınlarından korunmak için cildinizde oluşan lekelerden uzak durabilmek için leke oluşumlarına engel olacak krem kullanımlarında bulunmanız gerekmektedir. Daha yumuşak ellere sahip olmak için ellerinizi ılık süte batırın ve yeterli yumuşamayı elde edin. Pedikür yaptıramıyorum diyorsanız ve yürümeyi seviyorsanız ayaklarınıza vazelin sürerek bakım yaptırabilirsiniz. Her duştan sonra nemlendirici kullanımında bulunarak da cildiniz için gerekli bakımı yaptırabilirsiniz.

 5. Can posted 06/19/2014

  istanbul ilinde spa masaj hizmeti sunan firmaların tanıtım ve haber sitesi http://www.sislimasajsalonlari.net

 6. Ahmet posted 06/19/2014

  Spa masaj hizmeti için haberler ve kampanyalar için http://www.masajsalonlarikadikoy.com

 7. Selenay posted 06/19/2014

  İstanbul Kadıköy Masaj Salonu Kampanyaları İçin Tıkla: http://www.kadikoymasajsalonu.com

 8. masaj posted 07/06/2014

  Ankara Masaj Salonları Fiyatları Yoğun Talep Görüyor
  Masaj salonları sizlerin beden ve ruh dinginliğiniz sağlayan önemli kurumlardır. Ankara masaj salonları fiyatları sizlerin bütçesine uygun olarak fiyatlandırılmıştır. Masajın bütün teknikleri salonlarımızda uygulanır. Spa ya da özel masaj teknikleri ile vücudun toksinlerinden arınması sağlanır. Tedavi amaçlı olarak da uygulanır. Estetiğe ve güzelliğe düşkün olanlar, masaj salonları ile kendilerini yenilenmiş hissedeceklerdir. Kişinin bedensel yorgunluğu alınır ve daha sağlıklı olması sağlanır. Masaj ve spa teknikleri ülkemizde de yaygınlıkla yapılmaya başladı.
  Masaj öncesi vücut ilk olarak ölü derilerden arındırılır. Masaj olacak sorunlu bölgeye ayrı işlem uygulanır. Ağrılar için masaj yaptırıyorsanız mutlaka uzman kadrolar ile çalışmalısınız. Ankara masaj salonları fiyatları sizlerin ekonomisini düşünerek hazırlanmıştır. Bütçenize uygun fiyatlar ile sizler stres ve yorgunluğunuzu atacaksınız. Denge çok önemli bir unsurdur. Masaj ile ilk olarak sizlere bu sağlanır. Kas yorgunluğu şikâyetleri için birçok kişi başvurmaktadır. Masajın önemli noktaları harekete geçirmesi ve tedavi amaçlı olması, masaja olan talebi artırmaktadır.
  Vücut Yorgunluğu İçin Masaj Salonları Doğru Çözüm
  Beyin yorgunlukları kişilerde günümüzde teknolojinin de artmasıyla yaygınlaşmaya başlamıştır. Masaj ile sizler stresinizi atacaksınız. Sağlıklı ve dinç düşünceye adım atacaksınız. Ankara masaj salonları fiyatları sizlerin sağlığınız ön plana alınarak en ekonomik olacak şekilde belirlenmiştir. Selülit problemlerinde birçok bayan masajın sihirli dokunuşlarından yardım alırlar. Selülit tedavisinde düzenli bir uygulama yapılır. Bölgeye kremler sürülür ve yağlar ile masaj yapılır.
  Diyet yapan kişiler için de masaj gereklidir. Sorunlu olan bölgeye düzenli masaj yapıldığında bölgesel olan yağlanmalardan kurtulduğunuzu göreceksiniz. Masaj doktorlar tarafından önerilen tedavisi yüksek bir tekniktir. Fizik tedavilerinde çoğunlukla masaj tekniği destekli çalışma yapılır. Güzellik ya da sağlık tüm beden için gerekli işlemlerinizde masaj uygulanır. Düzenli aşamalarla masaj yaptırdığınız zaman gençleştiğinizi ve sağlığınıza kısa sürede kavuştuğunuzu göreceksiniz. Kaliteli ekipler ile çalışma yaparak, masajın yararlarını daha çok hissedersiniz. Uzman olmayan ekipler sağlığınıza yarardan çok zarar getiriler. Bedenleriniz için en doğrusu kaliteli masaj salonlarından yardım almaktır. Günümüzde birçok sertifikasız kuruluş vardır. Bu kuruluşlara itibar etmemeniz önerilir. Masajı doğru yapan uzmanlarla çalışmanız sizlerin yararına olacaktır. Kaynak: http://masajsalonuburada.com/ankara-masaj-salonla

 9. melike posted 07/06/2014

  Yazı oldukça faydalı

 10. Ankara Masaj posted 09/13/2014

  Ankara masaj salonları ve ankara masöz ilanları tarifi için tıklayın: http://www.ankaramasajvitrini.com

 11. Ankara spa posted 09/13/2014

  Masaj hakkında bilgi ve masaj nasıl yapılır bilgi için tıkla: http://www.ankaraspamerkezi.com

 12. Ankara masaj merkezi posted 10/07/2014

  Ankara ili ve ilçelerinde spa masaj salonu hizmeti almak isteyenlerin tek adresi ve ayrıca masaj tarifleri için makaleler yayınlanmaktadır…

 13. Banu posted 10/07/2014

  Ankara ili ve ilçelerinde spa masaj salonu hizmeti almak isteyenlerin tek adresi ve ayrıca masaj tarifleri için makaleler yayınlanmaktadır… Tıkla: > http://www.ankaraspamerkezi.com

 14. Sude Yarenoglu posted 02/28/2015

  ankaranın eniyi bayanları http://www.ankarastarescortlar.com/

 15. can posted 03/01/2015

  Sizlerde masaj hakkında ve masaj tarifleri için bu web sitesine bakabilirsiniz http://istanbulmasajilanlari.com/

Post a New Comment

You must be logged in to post a comment.

c